Liikmele

LIIKMELE

Liikmena on võimalik meie tegevustes kaasa lüüa mitmel moel:

1. Noored, kes tahaksid midagi vaimse tervise edendamises ära teha (nt kampaaniad, noorelt-nooretele teavitustöö tegemine, kogemuslugude jagamine ja palju muud), saavad kampa lüüa meie aktivismi-rajal.

2. Noored, kes tunnevad, et vajaksd hetkel eeskätt mõttekaaslaseid ja toetavat seltskonda oma tervise hoidmiseks-taastamiseks, saavad kogukonna-rajale suunduda. Seal pakume me mölateraapiaid ehk toetavaid vestlusringe, kogemusnõustamist ja tuge meie salajases ja suletud Facebooki grupis ehk veebipesas*.

3. Toetajaliikmena (alates 30. eluaastast) on võimalik panustada meie tegevustesse toetamise rajal. Selle rajaga on võimalik ka varem liituda, kui selleks soov on. Toetamise rajal on võimalik toetada meie liikmeid nõu ja jõuga (näiteks ko- ja supervisioonide või coachimise kaudu), aga ka vastavalt oma tugevustele ja pädevustele.

 

                                       Allolev joonis avab meie erinevate liikmeradade võimalusi täpsemalt. 🙂

 

Meil on eriti hea meel, kui meiega liitudes saad meiega maha pidada nn tervitusvestluse. See ei tähenda tingimata päriselus või interneti-teel toimuvat vestlust, vaid võib olla ka kirjavahetus, mille käigus võimalik anda märku oma soovidest, ootustest ja vajadustest. Nii saame meie ka parema arusaama sinust ning oskame sind juhatada rajale, mis sinu jaoks kõige paremini sobib!

 

*Veebipesa ei ole ainult kogukonna-rajal olevatele liikmetele; sinna on liidetud enamus organisatsiooni liikmed (k.a toetajaliikmed, kes seda soovivad). 

PS! Liikmerajad on üks võimalus, kuidas meie tegemistes kaasa lüüa. See aga ei tähenda, et end on tarvis üldse kuhugi rajale paigutada!